Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 2. Czołowe zderzenie osobówki z tirem

  Śliska nawierzchnia i nadmierna prędkość to połączenie, którego skutki mogą być tragiczne.

 3. Samochód wpadł do Radomki

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 21 czerwca 2016 roku około godziny 12.00 przy ulicy Jana Pawła II w Radomsku.

 4. Szukał pieniędzy na używki

  20 -latek, który wykorzystał nieobecność i dobroduszność rodziny trafił do policyjnej celi.

 5. Ograniczenie ruchu pojazdów na Śląsku 28 lipca 2016 roku

  W związku z wizytą Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Częstochowie, Wojewoda Śląski wydał rozporządzenie w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu przewozu materiałów niebezpiecznych oraz ruchu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton po drogach na obszarze województwa śląskiego.

 6. Tragiczny wypadek

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w wyniku, którego spłonął samochód wraz z kierującym

 7. Narkotyki przechowywał w trzech mieszkaniach

  Wspólne działania radomszczańskich i łódzkich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania 31 -letniego mieszkańca Kamieńska, który na strychu domu rodziców uprawiał konopie indyjskie.

 8. Nieletni wandale

  Czterej nieletni dla rozrywki wybili kilka szyb w kamienicy w centrum Radomska. Zostali zatrzymani przez patrol. Wkrótce odpowiedzą przed sądem.

 9. Znaleźli i nie zamierzali oddać

  Policjanci przypominają, że każdy kto nie odda znalezionej rzeczy naraża się na odpowiedzialność karną. Jeżeli to możliwe to powinniśmy znalezioną rzecz oddać właścicielowi lub do Biura Rzeczy Znalezionych albo przynieść ją do najbliższej jednostki Policji.

 10. Niebo na Światowe Dni Młodzieży

  Siedem stref ograniczonych lotów wokół Krakowa i Częstochowy, Kalwarii Zebrzydowskiej, Brzegów i Oświęcimia. Bezwzględny zakaz wykonywania lotów przez: lotnictwo sportowe, aeroklubowe, rekreacyjne ze szczególnym uwzględnieniem całkowitego zakazu wykonania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi – DRONAMI. To specjalne zasady wprowadzane na czas Światowych Dni Młodzieży w przestrzeni powietrznej.

Tagi

nietrzeźwy wypadek kradzież drzewa uszkodzenie mienia nietrzeźwy kierujący praca przywłaszczenie nietrzeźwy kierowca kolizja pobicie pijana matka kradzież

Linki