Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Samochód wpadł do Radomki

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 21 czerwca 2016 roku około godziny 12.00 przy ulicy Jana Pawła II w Radomsku.

 2. Czołowe zderzenie osobówki z tirem

  Śliska nawierzchnia i nadmierna prędkość to połączenie, którego skutki mogą być tragiczne.

 3. Pościg za pijanym kierowcą

  Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem nietrzeźwej pary podróżującej oplem a zarazem pijanej matki opiekującej się 11 -letnim synem.

 4. Wypadł z drogi

  Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło 16 czerwca 2016 roku przed godziną 9.00 w miejscowości Blok Dobryszyce.

 5. Tragiczny wypadek

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w wyniku, którego spłonął samochód wraz z kierującym

 6. Policjanci zabezpieczyli kontrabandę

  Policjanci zlikwidowali punkt nielegalnego handlu alkoholem i papierosami bez polskich znaków akcyzy , który mieścił się w jednym z mieszkań w centrum Radomska.

 7. Biwak klas mundurowych w Białym Brzegu

  Młodzi kadeci pierwszych klas o profilu policyjnym funkcjonujących w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku przez trzy dni zmagali się z przygotowanymi dla nich zadaniami, niekiedy z bólem i pojawiającymi się słabościami.

 8. Skutki jazdy bez uprawnień

  19 - letni mieszkaniec Radomska doprowadził do wypadku drogowego w wyniku, którego dwie osoby odniosły obrażenia ciała.

 9. "Dzielnicowy bliżej nas” – nowy program MSWiA

  20 czerwca 2016 roku w MSWiA zaprezentowano program „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to trzeci program z pakietu zmian wprowadzanych w Policji. Pozostałe z programów MSWiA dotyczących Policji to przywracanie zlikwidowanych posterunków oraz mapa bezpieczeństwa.

 10. Nieodpowiedzialni motorowerzyści

  Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku w miniony weekend dwukrotnie zatrzymali pijanego 29- latka kierującego motorowerem.

Tagi

nietrzeźwy wypadek przywłaszczenie praca pobicie nietrzeźwy kierowca pijana matka nietrzeźwy kierujący uszkodzenie mienia kradzież kolizja kradzież drzewa

Linki