Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń

 

Najczęściej czytane

 1. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Od września 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. Od września odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 2. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 3. Samochód wpadł do Radomki

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 21 czerwca 2016 roku około godziny 12.00 przy ulicy Jana Pawła II w Radomsku.

 4. Czołowe zderzenie osobówki z tirem

  Śliska nawierzchnia i nadmierna prędkość to połączenie, którego skutki mogą być tragiczne.

 5. Kierowca z 3 promilami

  W ciągu dziewięciu miesięcy 2016 roku radomszczańscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzili 17700 badań sprawdzających stan trzeźwości kierowców. W tym czasie wyeliminowali z ruchu 405 nietrzeźwych kierowców, którzy byli sprawcami 47 zdarzeń drogowych. Mimo dotkliwych kar policjanci wciąż zatrzymują nietrzeźwych kierowców.

 6. Tragiczny wypadek na drodze K-1

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 1 października 2016 roku około godziny 19.00, niedaleko Kamieńska.

 7. Wpadka kłusowników

  Policjanci z komisariatu w Kamieńsku zatrzymali trzech mężczyzn, którzy pod osłoną nocy polowali na leśną zwierzynę nie mając do tego stosownych uprawnień. Podczas przeszukania pojazdu mundurowi znaleźli broń, amunicję oraz martwą sarnę.

 8. Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg

  Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina.

 9. Odprawa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z funkcjonariuszami podległych służb. Bez zmian w systemie emerytalnym służb mundurowych

  Minister Mariusz Błaszczak podczas odprawy w obecności Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka zapewnił: służba to nie praca, to powołanie. Dlatego tak ważną kwestią jest zapewnienie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej, iż nie są prowadzone żadne prace nad zmianą w systemie emerytalnym służb mundurowych. Oboje kategorycznie zaprzeczyli takim plotkom. Podczas briefingu w Zielonej Górze minister mówił także o programie modernizacji służb mundurowych – priorytetowym projekcie MSWiA.

 10. Pracownica banku chciała szybko spłacić długi

  Dozorem policyjnym została objęta 48 -letnia radomszczanka, która wyłudziła od banku, w którym pracowała 147 tysięcy złotych.

Tagi

pijana matka kradzież kolizja nietrzeźwy wypadek praca przywłaszczenie uszkodzenie mienia pobicie nietrzeźwy kierowca kradzież drzewa nietrzeźwy kierujący

Linki

Krajowa Mapa Zagrożeń