Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas

 

Najczęściej czytane

 1. Uroczysta zbiórka z okazji powiatowych obchodów Święta Policji

  24 lipca to data wyjątkowa dla policjantów. To czas nominacji i odznaczeń samych policjantów, jaki i pracowników policji. Z kilkudniowym wyprzedzeniem wręczono akty mianowania oraz medale policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

 2. Nietypowa interwencja dzielnicowych

  16 lipca około godziny 19.00 dyżurny policji przyjął zgłoszenie, z którego wynikało że w parku przy ulicy Narutowicza w Radomsku znajduje się "dziwny ptak".

 3. Chcieli wymierzyć sprawiedliwość - trafili do aresztu

  Policjanci z Posterunku Policji w Lgocie Wielkiej 18 lipca bieżącego roku zatrzymali cztery osoby w wieku 64, 25, 24, 23 lata, które są podejrzewane o pobicie 23 – letniego mieszkańca gminy Ładzice. Ponadto, najstarszy z nich dokonał rozboju na pokrzywdzonym.

 4. Śmiertelny wypadek

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło po godzinie siódmej 21 lipca 2017 roku, na ulicy Przedborskiej w Radomsku. W wyniku zdarzenia zmarł 44- letni rowerzysta.

 5. Zatrzymany z kontrabandą

  Radomszczańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali 63 – letniego mieszkańca gminy Radomsko, który w peugeocie przewoził wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zabezpieczyli blisko 4 tysiące paczek papierosów. Za paserstwo akcyzowe grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

 6. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 7. Dzielnicowi na rzecz bezpieczeństwa

  Na ostatni dzwonek w szkołach czeka wielu uczniów, każdy z nich tęskni za wypoczynkiem, relaksem. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo dzieci jaki ich opiekunów odwiedzili niemal wszystkie szkoły znajdujące się na terenie powiatu radomszczańskiego. A wszystko po to, by upragniony wypoczynek minął bez nieprzyjemnych niespodzianek.

 8. Wakacyjny czas

  Policjanci przypominają

 9. Czołowe zderzenie osobówki z tirem

  Śliska nawierzchnia i nadmierna prędkość to połączenie, którego skutki mogą być tragiczne.

 10. Hymn Polski

  Najnowsza publikacja MSWiA dotycząca symboli narodowych zatytułowana „Hymn Polski” powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą śpiewać nasz hymn z szacunkiem. Jej autorami są Przemysław Rey - dyrektor Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie i Małgorzata Gańska - kustosz tego Muzeum. Ta bogato ilustrowana książeczka zawiera informacje, które pomogą zrozumieć znaczenie słów Mazurka Dąbrowskiego i poznać jego historię.

Tagi

kradzież drzewa wypadek pijana matka pobicie "Kręci mnie bezpieczeństwo" kradzież nietrzeźwy przywłaszczenie uszkodzenie mienia nietrzeźwy kierowca praca nietrzeźwy kierujący kolizja

Linki