Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

 

Najczęściej czytane

 1. Pijany 17 – latek skradzionym autem spowodował kolizję drogową w Brudzicach

  Jak się okazało, 17 – latek wykorzystał chwilową nieobecność domowników, wsiadł do auta i pojechał nim do oddalonej o kilka kilometrów wioski. Tam uderzył w ogrodzenie posesji.

 2. Chciała otruć gazem

  Policjanci zatrzymali 26-letnią kobietę, która odpowie za usiłowanie zabójstwa, kradzież oraz groźby karalne. Decyzją sądu została już tymczasowo aresztowana.

 3. Za chuligańskie zachowanie trafili do policyjnej celi

  Dwaj młodzi radomszczanie bez powodu zaczepili rozmawiających ze sobą mężczyzn, dodatkowo jednego z nich pobili.

 4. W odwecie za koleżankę zabrał samochód 22- latkowi

  38- letni radomszczanin trafił do policyjnej celi chwilę po tym jak zabrał na kilkanaście minut samochód znajomego.

 5. Podpalacz w rękach policjantów

  Policjanci z posterunku w Lgocie Wielkiej zatrzymali 29 – letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o podpalenia. Wstępnie straty zostały oszacowane na ponad 120 tysięcy złotych. Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienia mu 5 zarzutów. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci docierają do kolejnych pokrzywdzonych.

 6. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Od września 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. Od września odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 7. Pobił swojego znajomego metalową rurką

  Policjanci zatrzymali 55 – letniego radomszczanina, który podczas libacji alkoholowej dotkliwie pobił swojego kolegę. Jak się okazało, pokrzywdzony bez odpowiedniego zapytania chciał poczęstować się papierosem.

 8. Czołowe zderzenie osobówki z tirem

  Śliska nawierzchnia i nadmierna prędkość to połączenie, którego skutki mogą być tragiczne.

 9. European Day Without A Road Death – EDWARD

  W 2015 r. w 3996 wypadkach drogowych na terenie województwa łódzkiego zginęło 237 osób . Najwięcej tych tragicznych zdarzeń miało miejsce w październiku 2015 roku ( 381), wówczas śmierć poniosło aż 26 osób.

 10. Samochód wpadł do Radomki

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 21 czerwca 2016 roku około godziny 12.00 przy ulicy Jana Pawła II w Radomsku.

Tagi

nietrzeźwy kradzież drzewa nietrzeźwy kierujący pobicie kradzież praca wypadek uszkodzenie mienia kolizja przywłaszczenie nietrzeźwy kierowca pijana matka

Linki

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa