Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas

 

Najczęściej czytane

 1. Ślubowanie nowo przyjętego policjanta

  14 listopada 2017 roku Komendant Powiatowy Policji w Radomsku insp. Piotr Nowicki odebrał słowa roty od policjanta, który kilka dni temu wstąpił w szeregi Policji.

 2. Ciężarówka w rowie

  9 listopada 2017 roku, około godziny 17.30 policjanci zostali skierowani do zdarzenia drogowego w miejscowości Młynek, gmina Gidle, gdzie według zgłoszenia przewrócił się tir.

 3. Zginął pieszy

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w nocy z 4 na 5 listopada 2017 roku na drodze K-1, niedaleko Kamieńska.

 4. Portret pamięciowy poszukiwanego

  Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa na tle seksualnym

 5. Dziecko uczestnikiem libacji alkoholowej

  Noc w policyjnym areszcie spędziła 31 – letnia kobieta, która mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie opiekowała się swoim synem.

 6. "Twoje bezpieczeństwo- nasza sprawa- praca w Holandii"

  To niestety ostania edycja projektu Biura Prewencji Komendy Głównej Policji i holenderskiej Policji pod nazwą - "Twoje bezpieczeństwo- nasza sprawa- praca w Holandii". Tym razem w spotkaniu uczestniczyło około 400 uczniów radomszczańskich szkół średnich wraz z opiekunami.

 7. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 8. Policyjne działania na drogach „Bezpieczny Listopadowy Weekend 2017”

  Policjanci z garnizonu łódzkiego od dziś włączają się w ogólnopolską akcję „Bezpieczny Listopadowy Weekend 2017”. Wzmożone działania potrwają do 12 listopada. Mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze jak zawsze będą kontrolowali stan trzeźwości kierujących ale i przestrzeganie przez nich przepisów ruchu drogowym. Szczególną uwagą zostaną objęci piesi, którzy poruszają się po zmroku bez elementów odblaskowych.

 9. Dzieci świecą przykładem

  Podczas wizyty dzieci w komendzie policjanci opowiadali im o swoim zawodzie i bezpieczeństwie na drodze, w domu, w szkole, podczas zabawy. Na zakończenie spotkania uczniowie szkoły podstawowej w Lubcu otrzymali kamizelki odblaskowe. Dzieci obiecały, że będą ich używać i "ŚWIECIĆ PRZYKŁADEM".

 10. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

Tagi

"Kręci mnie bezpieczeństwo" pobicie nietrzeźwy kierujący nietrzeźwy kierowca kradzież wypadek kradzież drzewa uszkodzenie mienia kolizja praca pijana matka nietrzeźwy przywłaszczenie

Linki