Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Rekrutacja

Informacje

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Urząd Służby Cywilnej

 

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek w miejscowości Borowa

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło 8 sierpnia 2020 roku w miejscowości Borowa gmina Przedbórz.

 2. Policyjna Mapa Wypadków Drogowych ze Skutkiem Śmiertelnym - Wakacje 2020

  Mapa Wypadków Drogowych publikowana w wakacje 2019 roku spotkała się z pozytywnym odbiorem społecznym. Dlatego też zdecydowano się na jej kontynuację w roku bieżącym.

 3. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 4. Radomszczańskie obchody Święta Policji 2020

  31 lipca 2020 roku w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Radomsku odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. To dzień, w którym uhonorowane zotaje zaangażowanie i poświęcenie dla Ojczyzny zgodnie ze słowami Roty: “Nawet z narażeniem życia”.

 5. 14 kg tytoniu na własny użytek?

  Policjanci zabezpieczyli u 36-letniego mieszkańca powiatu ponad 14 kilogramów tytoniu oraz 260 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna tłumaczył, że to wszystko na jego własne potrzeby a sprzedaje tylko doraźnie dla poprawy budżetu domowego. Za paserstwo akcyzowe grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 6. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 7. Wracają “Doborowe Czwartki”

  Wszystkich zainteresowanych służbą w naszych szeregach pragniemy poinformować, że od przyszłego czwartku, tj. 6 sierpnia 2020 roku wznawiamy dyżury dla kandydatów, którzy chcą się ubiegać o przyjęcie do Policji.

 8. Święto Policji

  W lipcu 1995 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił dzień 24 lipca Świętem Policji. Powiatowe obchody tego święta odbyły się 9 lipca 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

 9. UWAGA! WYPADEK!

  Trzy osoby z poważnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do placówek medycznych. To skutki wypadku drogowego do jakiego doszło 22 marca 2018 roku o godzinie 1.00 w miejscowości Józefów, gmina Kodrąb.

 10. Portret pamięciowy poszukiwanego

  Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa na tle seksualnym

Tagi

rozpijanie maloletniego nietrzeźwy kierujący wypadek rozbój usiłowanie zabójstwa papierosy przywłaszczenie oszustwo kolizja kradzież z włamaniem do samochodu kradzież pojazdu posiadanie broni nietrzeźwy uszkodzenie mienia pijana matka policjanci pomogli nietrzeźwy kierowca kradzież włamanie pomoc wypadek drogowy nietrzeźwi rodzice praca śmierte;ny wypadek wypadek śmiertelny ruch drogowy pobicie narkotyki dachowanie narażenie dziecka kradzież drzewa dzielnicowi pomogli zniszczenie mienia "Kręci mnie bezpieczeństwo" starsza osoba obywatelskie ujęcie

Linki