Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Bannery

 

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 2. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 3. Porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych na terenie Gminy Ładzice

  14 października 2020 roku Wójt Gminy Ładzice – Krzysztof Ciupiński oraz Komendant Powiatowy Policji w Radomsku – insp. Piotr Nowicki podpisali porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych.

 4. 14 kg tytoniu na własny użytek?

  Policjanci zabezpieczyli u 36-letniego mieszkańca powiatu ponad 14 kilogramów tytoniu oraz 260 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna tłumaczył, że to wszystko na jego własne potrzeby a sprzedaje tylko doraźnie dla poprawy budżetu domowego. Za paserstwo akcyzowe grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Święto Policji

  W lipcu 1995 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił dzień 24 lipca Świętem Policji. Powiatowe obchody tego święta odbyły się 9 lipca 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

 6. Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 7. Po pijanemu spowodował wypadek

  10 października 2020 roku, około godziny 18:30 w miejscowości Niesulów w gminie Gidle doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego osobowym volvo. Po powiadomieniu służb ratowniczych kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia , pozostawiając poszkodowanego bez udzielenia mu pomocy. Po przebadaniu podejrzewanego na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się że ma blisko 2,5 promila alkoholu. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt.

 8. Podpowiadamy, jak zostać policjantem?

  Myślisz o stabilnej, ciekawej i rozwojowej pracy? Przedstawiamy Ci procedurę, jaką należy przejść, aby móc wstąpić w policyjne szeregi. Jeśli należysz do młodych, ambitnych i żądnych przygód ludzi, którzy swą przyszłość chcą związać z mundurem, nie zwlekaj! Rekrutuj! Droga jest prosta.

 9. UWAGA! WYPADEK!

  Trzy osoby z poważnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do placówek medycznych. To skutki wypadku drogowego do jakiego doszło 22 marca 2018 roku o godzinie 1.00 w miejscowości Józefów, gmina Kodrąb.

 10. 16-latek „na niepowrocie” driftował po ulicach Radomska?

  6 października 2020 roku policjanci uniemożliwili dalsza jazdę 16-latkowi, który jak wynikało ze zgłoszenia ,miał niebezpiecznie jeździć po ulicach miasta, kierując samochodem osobowym. Jeśli się to potwierdzi o sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Trafił do placówki opiekuńczo-wychowawczej, gdyż nie powrócił tam z przepustki.

Tagi

dachowanie kradzież "Kręci mnie bezpieczeństwo" zniszczenie mienia policjanci pomogli wypadek usiłowanie zabójstwa pobicie nietrzeźwy wypadek drogowy rozpijanie maloletniego przywłaszczenie kolizja oszustwo wypadek śmiertelny kradzież drzewa posiadanie broni starsza osoba nietrzeźwy kierujący papierosy włamanie praca obywatelskie ujęcie pijana matka narkotyki nietrzeźwi rodzice pomoc śmierte;ny wypadek kradzież pojazdu dzielnicowi pomogli narażenie dziecka uszkodzenie mienia kradzież z włamaniem do samochodu ruch drogowy nietrzeźwy kierowca rozbój

Linki